Referencje - opinie o stronki.pl
Z ogromną przyjemnością chciałbym podziękować Pani Ewelinie za stworzenie projektu graficznego mojej strony, nie był to łatwy temat, ale dzięki wielkiemu zaangażowaniu w prace i wymianie kilkudziesięciu maili - każdy istotny szczegół był konsultowany, doszło w końcu do ostatecznej realizacji, efekt pracy jest na najwyższym poziomie, przy tym finansowo również jestem bardzo zadowolony. Zapraszam wszystkich do obejrzenia efektów wielogodzinnej pracy Pani Eweliny, jak również do gry w lotto przez internet, jeszcze raz bardzo dziękuję i na pewno będę kontynuował dalszą współpracę.
Arkadiusz Najder - zagraj-w-lotto.pl

Praca z Panią Eweliną to była jedna z najmilszych części tworzenia mojej firmy :) Logo jak i strona wyszła perfekcyjnie. Pani Ewelina uważnie słucha tego co klient do niej mówi i już przy pierwszym podejściu potrafiła przedstawić coś, co od razu zachwyca klienta. Z czystym sercem polecam wszystkim współpracę z Panią Eweliną, rzetelna, uczciwa i trzymająca się terminów, czego chcieć więcej? :) Serdecznie Polecam!
Anna Kramnicz-Golubiewska - Solarium Słoneczne Imperium

Zdecydowanie polecam usługi Pani Eweliny :) Bardzo miły kontakt, bardzo szybka realizacja, duże zaangażowanie, no i 100% zadowolenie z wykonanej usługi. Z czystym sumieniem polecam! Sam na pewno w przyszłości skorzystam jeszcze z usług firmy stronki.pl.
Andrzej Jankowski - olamo.pl

Dobra współpraca przy tworzeniu stron, jest istotnym elementem jej właściwego tworzenia. W przypadku Pani Eweliny, rozumienie tego czego oczekuje klient, następuje w błyskawicznym tempie. Wkład pracy, zaangażowanie oraz sposób wykonania przeszedł nasze oczekiwania. Dziś uruchomiona strona naszej hodowli, wywołała pozytywną burzę telefonów od naszych znajomych. Nasz wybór wykonawcy, podyktowany został wysoką jakością wykonanych przez Panią Ewelinę stron internetowych, w tym naszych znajomych. Jeśli mielibyśmy komukolwiek polecać zrealizowanie spersonalizowanych wyobrażeń o własnej stronie, zdecydowanie Pani Ewelina jest na pierwszym miejscu.
Marta Grochowska - uzuriridge.pl

Jeżeli chcecie spędzić miło czas - pójść na spacer, pobiegać, zjeść z rodziną obiad - to świetnie trafiliście! Dzięki firmie Stronki.pl macie wolne! - nie musicie wyciskać ostatnich potów wymyślając swoją stronę internetową. Tu profesjonalnie, szybko i ze smakiem powstanie witryna która zadowoli Was na 100%. Tak więc po warzywa chodźmy do warzywniaka - a jeśli WWW to TYLKO: STRONKI.PL
Edyta Soja - erinaco.pl

Stronki.pl poleciła mi moja znajoma, która była bardzo zadowolona ze współpracy jak i wykonania strony. Podobnie jak ona oceniam pracę z Panią Eweliną na 6+. To jest osoba na odpowiednim miejscu, która ma świetny zmysł jak zachwycić klienta. Stronę, którą stworzyła dla mnie, przerosła moje oczekiwania. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam wszystkim z czystym sercem.
Loretta Biczysko-Teperek - alf-ridgeback.pl

Pani Ewelina jest profesjonalistką obdarzoną talentem i zmysłem estetycznym, potrafi precyzyjnie trafić w gusta klienta. Podczas realizacji zlecenia zarówno cierpliwie uwzględniała moje sugestie, jak i wprowadzała własne, świetne pomysły. Zarówno stronę internetową, jak i inne materiały reklamowe wykonała w krótkim czasie i na najwyższym poziomie.
Przyjemny kontakt, fachowe porady - widać że lubi to co robi.
Mirosław Bakuła - pomocsasiedzka.pl

Zdecydowanie polecam współpracę, szczególnie profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły oraz terminowość wykonania zleconej pracy. Dużym atutem jest też konkurencyjna cena.
Artur Błaszczyszyn - twoj-stomatolog.pl

Współpraca z Panią Eweliną to czysta przyjemność! Pełen profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie. Pani Ewelina cierpliwie odpowiadała na każde moje pytanie i podsuwała różne ciekawe rozwiązania. Wielkim plusem jest dyspozycyjność Pani Eweliny i doskonały, nieustanny kontakt poprzez e-mail. Nawet po zakończonym już zleceniu, Pani Ewelina bez problemu odpowiadała na moje dodatkowe pytania dotyczące edytowania strony i służyła mi zawsze pomocą.
Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością polecam stronki.pl ! :)
Marta Stawińska - MIS Grupa

Firmę stronki.pl znalazłem poprzez serwis oferia.pl. Po przejrzeniu kilkudziesięciu różnych portfoliów projekty Pani Eweliny wydały mi się najbardziej estetyczne, miłe dla oka, w skrócie: takie jakie być powinny. Doskonały kontakt poprzez email, odpowiedzi zazwyczaj w przeciągu kilkunastu minut. Serdecznie polecam stronki.pl i dziękuję za miłą współpracę.
Bartosz Cieśliński - Dobra Praca Sp. z o.o.

Bardzo kompetentna i pracowita firma. Jestem w szoku jak w dosłownie kilka dni można wykonać tak profesjonalnie dwie stronki.. Długo szukając odpowiedniej firmy do wykonania naszych stronek trafiłam na właśnie tą firmę i w żadnym stopniu nie żałuję. Sumienność, dobry kontakt, przemiła obsada, i ten efekt końcowy.. ! Po prostu świetna robota! Jak najbardziej Polecam!
Klaudia Drobiecka - relaks-noclegi.pl | autadoslubow.pl

Bardzo dobry kontakt e-mailowy. Spełnienie w 100% moich wysokich oczekiwań. Każda stronka Pani Eweliny (a mam ich kilka) jest niepowtarzalna.
Zenon Styczyrz - tlumaczangielskiegoonline.edu.pl
Profesjonalnie i szybko! Świetny kontakt z Panią Eweliną w każdym momencie tworzenia strony. Jestem bardzo zadowolona. POLECAM!!!
Małgorzata Kojto - superagroturystyka.pl

Wspaniale, pięknie, profesjonalnie, zawsze przed czasem :) Najlepiej! Wspaniała współpraca trwa już prawie rok, za co serdecznie dziękuję :) Szczerze polecam :)
Agata Socha - agatasocha.com

Pani Ewelina jest bardzo rzetelną osobą, współpraca z nią odbywa się na najwyższym poziomie. W końcu mam profesjonalną stronę, dzięki pracy Pani Eweliny. Dziękuję i gorąco polecam.
Grzegorz Makowski - maczek.eu

Pracuje szybko i rzetelnie. Profesjonalna, życzliwa i cierpliwa. Zdecydowanie widać, że bardzo lubi swoją pracę i wkłada w nią dużo serca i zaangażowania.
Jolanta Kowalczyk - abbamia.pl

Profesjonalnie, terminowo, po przystępnych cenach. Ponadto niezwykłe wyczucie kompozycji i koloru. A do tego ogromna cierpliwość i wyrozumiałość. Szczerze polecam!
Dorota Jaremkiewicz - argox.com.pl

Pełen profesjonalizm. Mimo moich wygórowanych wymagań wszystko zostało wykonane zgodnie z moją myślą. Nie trzeba było nic poprawiać. Jestem pod wrażeniem i gratuluję sprawnie działającej firmy!
Magdalena

Bardzo odpowiedzialna i uczciwa osoba. Projekty na najwyższym poziomie. Polecam!
Agnieszka - retus.pl

Rewelacja - nic dodać nic ująć. Bardzo serdecznie polecam Panią Ewelinę !!!. Jest jak Justyna Kowalczyk wśród projektantów Stron Internetowych :)
Dariusz Czerniga - chirurgiapoznanska.pl

Bardzo profesjonalna firma ! Świetna i miła obsługa, profesjonalne podejscie do klienta ! Polecam !
Kamil - kamilswienty.pl

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo profesjonalne podejście do wyznaczonych zadań oraz dobra umiejętność pracy w grupie. Specjalistka w swojej dziedzinie.
Hubert Grabowski - grabowski.ostrowwlkp.pl