Administracja stron

Aktualizacja stron internetowychadministracja stronPodjęcie decyzji o założeniu własnej strony internetowej to prawdopodobnie najlepsza decyzja jaką podejmiesz dla swojego biznesu. Jednak na samej decyzji się nie kończy, a jest to wręcz dopiero początek drogi. Po tym jak zbudujemy i dostarczymy stronę internetową dla Twojej firmy, niezależnie czy będzie to strona one page, blog czy sklep internetowy, to każda z tego typu stron z pewnością po jakimś czasie będzie wymagała wprowadzenia pewnych zmian i aktualizacji. Jest to tak zwana administracja stron.

Jak wygląda ona od zaplecza? Przy tradycyjnie zakodowanych stronach, o każdą poprawkę należy prosić programistę, co niestety może wiązać się często ze sporymi kosztami. Jednak administrację stron można z powodzeniem wykonywać samemu i tym samym uniknąć dodatkowych kosztów. Jest to możliwie dzięki stronie CMS, która znajduje się w naszej ofercie. Dzięki niej możesz od strony „wirtualnego zaplecza” usuwać lub dodawać teksty, zdjęcia, nowe produkty lub usługi, edytować dowolnie cennik, godziny otwarcia, numer telefonu - jednym słowem cokolwiek będzie wymagało edycji. Taka administracja stron jest niezwykle lekka i przyjemna.

Jeśli chcesz założyć swój sklep internetowy z możliwością oceny produktów przez użytkowników, na ten temat również będzie pomocna administracja stron CMS. Dzięki niej można filtrować komentarze pojawiające się pod produktami, tak aby odsiać wszelki spam i niechciane, nieprzyjemne wypowiedzi niezwiązane z produktem.

Uważamy, że każdy właściciel biznesu powinien mieć możliwość wygodnego i samodzielnego edytowania swojej strony, dlatego też wspieramy takie rozwiązania, które po prostu ułatwią Ci życie! Odwiedź zakładkę cennik i sprawdź przybliżony koszt strony CMS (wszystkie ceny zawierają podatek VAT, oraz na każdą usługę wystawiamy fakturę). Jeśli zależy Ci na bardziej precyzyjnej wycenie, odwiedź zakładkę wyceń stronę i podaj nam swoje wymagania. Na ich podstawie otrzymasz automatycznie wygenerowaną cenę. Z naszej strony gwarantujemy, że projekt nie tylko nie obciąży firmowego budżetu, lecz będzie ponadto wykonany estetycznie i sumiennie.