Projektowanie graficzne

Grafika reklamowa, identyfikacja wizualnaprojektowanie graficzneProjektowanie graficzne to bardzo szeroka dziedzina, która obejmuje co najmniej kilkanaście gałęzi projektowania. Najbardziej podstawowy podział projektowania graficznego to projektowanie do druku oraz projektowanie cyfrowe.

Projektowanie do druku obejmuje wszelkie materiały reklamowe takie jak ulotki, wizytówki, rollupy, tła rozwieszane za sceną podczas różnorakich konferencji, mównice, zakładki, przypinki do ubrań, torby płócienne, koszulki bawełniane, kubki (wraz z całym szerokim wachlarzem gadżetów reklamowych) ale również książki, gazety, magazyny, raporty oraz wiele innych. Przy projektowaniu do druku trzeba pamiętać o wielu zmiennych, takich jak jakość i rodzaj materiału na którym projekt zostanie wydrukowany, ponieważ wpływa to znacząco na efekt końcowy. Nie można także zapominać o profilach kolorów, farbach drukarskich, marginesach i spadach oraz miejscach, w których całość musi zostać zszyta. Tych technikaliów jest naprawdę dużo.

Projektowanie cyfrowe wydaje się na pierwszy rzut oka znacznie łatwiejsze, ale jest w nim również sporo zmiennych oraz szczegółów technicznych, o których trzeba pamiętać. Są to odpowiednio dobrane rozdzielczości obrazu, optymalna waga pliku, która jest niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na czas ładowania strony, kodeki w przypadku cyfrowych materiałów interaktywnych. Te szczegóły można wymieniać jeszcze długo, lecz dla osób nieposiadających wiedzy z zakresu projektowania graficznego będą to tylko niezrozumiałe technikalia. Dlatego tutaj z pomocą przychodzimy my!

Projektowaniem graficznym zajmujemy się od kilkunastu lat, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość projektu połączoną z szybkim czasem realizacji. Podczas naszego kilkunastoletniego doświadczenia zoptymalizowaliśmy nasze procesy tak, że projekt (w zależności od stopnia jego skomplikowania) jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu trzech dni! Zachęcamy do odwiedzenia zakładki kontakt, w której możesz opisać typ projektu jaki potrzebujesz, a my dobierzemy do niego odpowiednią technikę.