Strona internetowa wizytówka

Strona wizytówka dla osoby prywatnej oraz firmystrona internetowa wizytówkaStrona internetowa to wizytówka każdego biznesu. W obecnej dobie internetu strona internetowa to często pierwszy punkt styku potencjalnego klienta z firmą. Dlatego też warto zadbać o jej odpowiednią prezencję, ponieważ pełni ona funkcję nie mniej ważną niż estetycznie zaaranżowana witryna sklepowa, czysta podłoga w sklepie czy przyjemna i przyjazna ekspedientka.

Istnieje wiele rodzajów stron internetowych. Istnieją witryny mocno rozbudowane z dziesiątkami podstron, które dokładnie opisują każdą gałąź oferowanych przez firmę usług. Istnieją również strony pełniące funkcję kompleksowego sklepu internetowego wraz z czatem dla klientów i bezpiecznymi metodami płatności (takie strony również realizujemy!). Jeśli jednak czytasz ten materiał i myślisz, że to dla Twojej początkującej firmy zbyt wiele, wtedy z pomocą przychodzi tak zwana strona internetowa wizytówka.

Czym ona jest? To bardzo prosta strona, która zawiera jedynie niezbędne informacje takie jak krótki opis firmy, dane kontaktowe oraz przykłady wykonanych przez firmę usług czy produktów. Taka prosta strona internetowa typu wizytówka to prosty i szybki sposób na wprowadzenie młodego biznesu do sieci, co jest niezwykle ważne. Nawet jeśli Twoja firma dopiero co została założona i nie masz na koncie dziesiątek wykonanych realizacji lub złożonej palety oferowanych produktów, to nie powinno Cię powstrzymać od założenia własnej strony internetowej. Trzeba pamiętać, że większość potencjalnych klientów Twojej firmy znajduje się w sieci, a bez własnej witryny online odcinasz na własne życzenie bardzo szeroki wachlarz możliwości. Strona internetowa wizytówka ze względu na swoją prostotę nie obciąży budżetu nowo założonej firmy, a będzie czynnikiem podkręcającym dochody Twojego biznesu.

Odwiedź zakładkę wyceń stronę i daj nam znać jakiej strony oczekujesz. Rozumiemy, że początkujące firmy nie zawsze mogą pozwolić sobie na większe początkowe wydatki na rozruch, dlatego gwarantujemy, że dostarczony przez nas projekt zostanie wykonany szybko i solidnie, a przede wszystkim w uczciwej cenie!