Leksykon tworzenia stron - S

Leksykon tworzenia stron

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | W | Z


leksykon tworzenia stron - s

Serwis komputerowy


Masz problem z wciąż zwalniającym komputerem lub przegrzewającym się laptopem? Prawdopodobnie to już czas na kontakt z serwisem komputerowym. Nasz serwis komputerowy pomoże we wszystkich standardowych przypadłościach oraz także w nietypowych problemach technicznych. Opisz nam swój problem w zakładce kontakt, a nasz serwis komputerowy rozwiąże Twój problem tanio i od ręki.

Strona mobilna


Posiadanie mobilnej wersji własnej strony internetowej w dobie wszechobecnego internetu mobilnego już chyba nikogo nie dziwi. Strona mobilna to teraz standard, bez którego można bezpowrotnie stracić znaczną część użytkowników, a co za tym idzie, potencjalnych klientów. Nikt z nas nie lubi, gdy tekst jest zbyt mały i nie da się go przeczytać lub gdy miejsca, w które chcemy kliknąć są zbyt małe żeby z nich korzystać. Co zazwyczaj większość z nas robi w takiej sytuacji? Frustruje się i opuszcza stronę bez chęci powrotu. Nie narażaj się na straty i przekonaj się jak strona mobilna może uchronić Twój biznes od strat.

Sklep internetowy


Dla większości osób, które prowadzą sklep stacjonarny, sklep internetowy może okazać się sporym źródłem przychodu. Sklep internetowy jest przede wszystkim wygodniejszy i łatwiej się do niego "wybrać" w ciągu zabieganego dnia. Nie musimy się również troszczyć o godziny otwarcia. Nic dziwnego, że duża część konsumentów mając do wyboru zakupy w tradycyjnym sklepie i w sklepie online, wybierze ten drugi. Jeżeli jesteś zainteresowany otwarciem własnego sklepu internetowego, odwiedź zakładkę kontakt i opowiedz nam o potrzebach twojego biznesu. Jesteśmy w stanie przygotować Twój sklep internetowy już w kilka dni!

Strony www dla firm


Stronki.pl przygotowuje strony www dla firm w od 3 do 7 dni. Co to znaczy dla Twojego biznesu? To, że tylko kilka dni dzieli Twoją firmę od szansy zwiększenia przychodów. Biznes bez własnej witryny internetowej z pewnością zamyka się na spore grono odbiorców, które mogłoby zasilić przychody Twojej firmy. Ponad 40% przychodów firm prowadzących działalność gospodarczą, pochodzi właśnie ze sklepu internetowego oraz rezerwacji dokonywanych za pośrednictwem strony www. W celu zamówienia strony www dla firm, odwiedź zakładkę kontakt.

Strona internetowa


Strona internetowa to absolutny must have dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od stażu firmy. Strona internetowa jest swego rodzaju przepustką do uwagi dla ludzi zabieganych, nieposiadających wystarczającej ilości czasu do osobistego odwiedzenia sklepu czy siedziby firmy. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej strony internetowej, stronki.pl stworzą estetyczną i nowoczesną stronę internetową, która pomoże zwiększyć dochody Twojej działalności gospodarczej. Odwiedź nasze portfolio i zakładkę kontakt w celu ustalenia szczegółów Twojej witryny.

Serwer


Serwer to miejsce, gdzie umieszczone są wszystkie pliki składające się na stronę internetową. Podczas wpisywania adresu strony internetowej, komputer wysyła zapytanie do serwera w celu pozyskania i wyświetlenia plików połączonych z daną witryną. Serwer może służyć również do przechowywania innego rodzaju plików, na przykład w celu stworzenia kopii bazy danych.

Skrzynka pocztowa


Skrzynka pocztowa to absolutny niezbędnik komunikacji dzisiejszych czasów. Mimo tego, że do wymiany prywatnych wiadomości używane są media społecznościowe, skrzynka pocztowa jest wciąż profesjonalnym liderem komunikacji zawodowej. Dzięki niej możemy przesyłać większe załączniki w postaci dokumentów i zdjęć, co często nie jest możliwe w przypadku popularnych mediów społecznościowych.

SEO


SEO to skrót od angielskiego Search Engine Optimization co oznacza optymalizację pod silnik wyszukiwarki. Głównymi działaniami SEO mającymi za zadanie podnieść stronę w rankingu wyszukiwarki są między innymi: rozbudowa treści występujących na stronie i wzbogacenie ich o ważne słowa kluczowe, zdobywanie linków pozycjonujących oraz poprawa technicznych aspektów witryny. Inną popularną nazwą na działania SEO jest pozycjonowanie.

SEM


SEM to skrót od angielskiego Search Engine Marketing, co oznacza działania marketingowe na silniku wyszukiwarki. Głównymi działaniami SEM jest przeprowadzanie kampanii linków sponsorowanych opartych na ważnych dla nas słowach kluczowych. SEM jest znacznie szerszym pojęciem niż SEO, ponieważ stanowi on całościowy proces marketingowy, którego głównym celem jest skierowanie ruchu na reklamowane strony.

Słowo kluczowe


Słowo kluczowe to słowo, które użytkownik wpisze do przeglądarki chcąc znaleźć naszą witrynę. Odpowiednie wplecenie słów kluczowych w treść na stronie gwarantuje widoczność dla silnika wyszukiwarki, a co za tym idzie - wyższą pozycję w rankingu google.

Struktura strony


Struktura strony internetowej odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu treści w przejrzysty i czytelny sposób dla użytkowników. Składa się z kilku podstawowych elementów, takich jak nagłówek, menu nawigacyjne, treść główna, pasek boczny i stopka. Nagłówek zazwyczaj zawiera logo i hasło witryny, podczas gdy menu nawigacyjne umożliwia łatwe przemieszczanie się między różnymi sekcjami strony. Treść główna to obszar, w którym prezentowane są główne informacje i zawartość strony, natomiast pasek boczny może zawierać dodatkowe linki, reklamy czy moduły społecznościowe. Na koniec, stopka zwykle zawiera informacje prawne, politykę prywatności oraz linki do mediów społecznościowych i innych istotnych stron. Właściwie zaprojektowana struktura strony zwiększa użyteczność, czytelność i dostępność witryny dla odwiedzających.