Prowadzenie Facebooka

Prowadzimy stronę fanpage na Facebookuprowadzenie fanpage FacebookMedia społecznościowe to już od dawna miejsca opiniotwórcze, gdzie ludzie mają wolność wypowiedzi, dzielą się swoimi opiniami na temat różnych wydarzeń (zarówno publicznych, jak i prywatnych), opiniami na temat miejsc, restauracji i firm. To jak firma odnosi się do tych opinii jest często bardzo ważnym faktorem tego, jak będzie ona postrzegana. Dlatego też prowadzenie Facebooka nie powinno odbywać się chaotycznie i przez przypadkowe osoby. Najważniejszą rzeczą jest, aby zachować uprzejmy ton. Nawet gdy komentarz na temat naszej firmy jest nieprzyjemny, lub wręcz agresywny / wulgarny. To w jaki sposób odniesiemy się do tej opinii będzie przede wszystkim świadczyć o kulturze osobistej pracowników, poszanowaniu klienta oraz podchodzeniu do każdej reklamacji z powagą i troską. W żadnym wypadku nie można pozwolić sobie na lekceważący ton lub nieodpowiedni język.

Oprócz tego prowadzenie Facebooka wiąże się z regularnym publikowaniem atrakcyjnych wizualnie zdjęć i grafik, które przedstawiają oferowane przez firmę produkty lub usługi. Każda grafika powinna posiadać spójną szatę graficzną, co dodatkowo podkreśla konsekwentność marki oraz jej renomę. Każda grafika powinna zostać opatrzona dodatkowo odpowiednim opisem wolnym od błędów językowych i ortograficznych. Nie chcemy przecież, aby pracownicy naszej firmy byli postrzegani jako ludzie niewykształceni. Trzeba pamiętać, że aktywność naszej marki w sieci rzutuje na obraz całej firmy, łącznie z jej właścicielami i pracownikami.

Jeśli regularne prowadzenie Facebooka połączone z przygotowywaniem estetycznych grafik i atrakcyjnych opisów wydaje Ci się sporym wyzwaniem logistycznym, odwiedź zakładkę kontakt. Opisz nam potrzeby swojej firmy, jak często chcesz publikować wpisy na mediach społecznościowych oraz wizję swojej marki. Dołożymy wszelkich starań, aby obraz Twojego biznesu w sieci był przykładem profesjonalizmu i dobrego smaku.