Pytania i odpowiedzi - FAQ

Koszt podstawowej wersji strony internetowej z cms (system samodzielnego zarządzania treścią) to 1800 zł brutto. W skład ceny wchodzi strona do 5 podstron, z niewielką ilością materiałów jak treści, zdjęcia, z formularzem kontaktowym, galerią. Każda dodatkowa podstrona to koszt od +20 zł. Każda dodatkowa funkcja na stronie wyceniania jest indywidualnie.

Jeśli nie chcą, bądź nie mają Państwo czasu na samodzielną aktualizację strony, możemy się tym zająć. Koszt aktualizacji wynosi od 10 zł, a dokładna cena jest przedstawiana po uzyskaniu szczegółowych informacji na temat ilości aktualizacji.

Do działania strony potrzebna jest domena oraz serwer (hosting). Jeśli klient posiada je wykupione u siebie, to wtedy nie ma u nas tych opłat. Klient może zlecić nam wykupienie domeny oraz serwera, a potem co roku opłacanie ich (wysyłamy informację do klienta przed terminem ich wygaśnięcia). Koszt domeny zależy od rejestratora, obecnie w granicach 70 zł domena z końcówką .pl. Koszt serwera również zależy od firmy, w której się go wykupi. Szybki serwer można kupić już od 60 zł brutto.

Czas realizacji strony liczony jest od dostarczenia przez klienta wszystkich potrzebnych materiałów do wykonania strony, oraz wpłaty za fakturę. Od tego momentu rozpoczynamy realizację tworzenia strony. Zazwyczaj trwa to do kilku dni roboczych (3-6 dni). W zależności od ilości pracy, czas ten może się zmienić, jeśli strona jest rozbudowana, wielojęzyczna, bądź też jest to sklep internetowy z wieloma funkcjami i produktami.

Wszystkie nasze strony są wykonane i wykonywane od początku do końca przez nas. Wykonujemy szatę graficzną strony indywidualnie dopasowaną do klienta. Potem również od początku do końca tworzymy stronę z tej grafiki, w systemie cms. Nie używamy żadnych gotowych szablonów, nie przerabiamy ich, dzięki czemu nasze strony są lekkie, szybkie oraz oryginalne. Nikt inny nie będzie miał drugiej takiej samej strony.

Tak, posiadamy w swojej ofercie Copywriting. Mamy osobę od pisania tekstów na stronę, więc nie muszą się Państwo martwić ich brakiem. Za opłatą napiszemy i dostarczymy profesjonalnie napisane treści na stronę. Treść wyceniana jest indywidualnie, w zależności od ilości znaków.

Tak. Tworzymy strony wielojęzyczne. Koszt dodatkowej wersji językowej to od +300 zł. Czym bardziej rozbudowana strona, tym koszt jest wyższy. Teksty do tłumaczenia dostarcza klient. Jeśli nie posiada tekstów, to zlecamy odpowiedniej osobie do tłumaczenia i dodatkowo wyceniamy.

Przed wykonaniem strony, wystawiamy pierwszą fakturę na połowę kwoty strony. W tym czasie klient przesyła materiały do strony oraz opłaca fakturę. Po otrzymaniu wpłaty, tworzymy stronę w ciągu kilku dni. Wysyłamy do klienta adres, pod którym można obejrzeć wykonaną stronę. Po tym czasie klient ma 2 tygodnie na przesłanie uwag oraz materiałów które mają zostać dodane na stronę. Również w ciągu tych 2 tygodni jest wystawiana faktura na drugą połowę kwoty, którą należy opłacić w czasie podanym na fakturze, nawet jeśli strona nie będzie umieszczona w sieci, bądź klient nie dostarczy wszystkich materiałów. Często zdarza się tak, że klient na raty przesyła materiały tygodniami, bądź miesiącami, dlatego nie możemy czekać z fakturą tak długi czas. Poprawki są wykonywane do 2 tygodni, a każde kolejne godziny pracy są dodatkowo płatne.

Tak, zawsze klientom chętnie pomagamy i jeśli napotkają problem i nie będą wiedzieli jak wykonać daną czynność, to wszystko wytłumaczymy. Dla osoby która nigdy nie miała styczności z technologią internetową, pierwsza samodzielna edycja może czasem sprawić trudność, dlatego wystarczy się z nami skontaktować i wytłumaczymy, nauczymy obsługi panelu strony.

Klientów prosimy o dostarczenie wszelkich materiałów związanych ze stroną i potrzebnych do jej wykonania tj: logo strony (jeśli nie ma, to możemy wykonać), tytuł strony, nazwy zakładek w menu, dane kontaktowe do zakładki kontakt, kolorystyka lub adresy stron które się klientowi podobają (chętnie sami zaproponujemy wygląd), treści do podstron, zdjęcia/obrazki do podstron oraz szaty graficznej strony. Jeśli klient nie posiada zdjęć, to możemy sami poszukać w banku zdjęć. Po otrzymaniu materiałów oraz opłaceniu faktury na połowę kwoty, przystępujemy do tworzenia strony.

Zdajemy sobie sprawę, że projekt strony nie zawsze i nie każdemu może się spodobać. Nie zawsze trafimy w gust klienta, bo jak wiadomo, gusta są różne. Klient ma możliwość poproszenia nas o dokonanie zmian. Nie wykonujemy kilku projektów graficznych strony, bo to zbyt dużo pracy w tej samej cenie. Wykonujemy poprawki tak, by klient był zadowolony. Mamy duże doświadczenie w grafice i cieszy nas to, jak klient da nam wolną rękę, byśmy sami mogli zaproponować taką grafikę, by klient oraz jego klienci byli zadowoleni. Zależy nam na tym, by taka strona zyskała uznanie wśród osób, które ją odwiedzą i skorzystają z usług. Wygląd strony jest bardzo ważny, to jest jak pierwsze wrażenie. Dobrze wykonana strona to połowa sukcesu, druga połowa zależy od oferty na stronie :) Jeśli strona będzie atrakcyjna i czytelna, wtedy klient chętnie na niej zostanie i zwiększa się szansa na zdobycie klienta oraz zarobek. Tego właśnie chcemy dla naszych klientów i zawsze proponujemy takie rozwiązania, które będą najlepsze.

Tak. Dostarczamy prosty i intuicyjny panel cms strony, w którym klient w łatwy sposób może zmienić na stronie praktycznie wszystko. Standardowo może poprawić tekst, dodać/usunąć zdjęcia, dodać podstrony, zmienić kolory, wgrać wtyczki z nowymi funkcjonalnościami oraz wiele innych rzeczy.

Tak, aktualizujemy oraz naprawiamy również gotowe strony, które nie zostały wykonane przez nas. Wystarczy przesłać na maila wytyczne, co dokładnie jest do wykonania, aktualizacji lub co dokładnie zepsuło się na stronie, wtedy sprawdzimy i wycenimy pracę.

Tak, wykonujemy sklepy internetowe. Zarówno te małe, proste oraz te większe, rozbudowane z większą ilością funkcji oraz produktów. Sklep jest wyceniamy indywidualnie. Cena sklepu z podstawowymi funkcjami wynosi od 4000 zł brutto. W sklepie podpinamy przeróżne płatności jak payu, szybkie przelewy oraz różne formy wysyłki jak paczkomaty inpost, kurier, poczta itp.

Tworzymy wszelką grafikę – do stron, produktów reklamowych, do internetu, również grafikę 3D. Są to grafiki tj. logo strony, banner reklamowy na stronę, bądź billboard do powieszenia w mieście, projekt wizytówki, ulotki, plakat, czy bannery, awatary do social media np. Facebook, Instagram.

Tak, posiadamy w ofercie serwis komputerowy. Zdalnie poprzez internet łączymy się z komputerem klienta i mamy dostęp do jego systemu, w którym wykonujemy czynności jak naprawianie, przyspieszanie, zabezpieczanie systemu, usuwanie wirusów, instalacja programów, usuwanie niepotrzebnych toolbarów z przeglądarek. Dzięki tym czynnościom komputer odzyska dawną młodość! Czas jaki potrzebny jest na wykonanie tych czynności to 30 min - 1 godzina. Koszt to 50 zł brutto.